Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

2017 DGS ye Kaç Gün Kaldı?

2 101

Meslek yüksekokulu öğrencilerinin, iki yıllık açık öğretim ön lisans mezunlarının ve ön lisans mezun adaylarının beklediği Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ve başvuru tarihi açıklandı. ÖSYM tarafından yapılan açıklama sonucu 2017 Dikey Geçiş Sınavı tarihi 23 Temmuz olarak belirlendi. Başvurular ise 24 Mayıs – 1 Haziran 2017 tarihleri arasında alınacaktır.

23 Temmuz 2017’de yapılacak Dikey Geçiş Sınavı saati 09.30’da başlayacak ve sınav süresi 140 dakika olacaktır. Sınava girecek adayların ÖSYM internet sitesi üzerinden paylaşılan 2017 DGS Kılavuzunu incelemeleri önemle tavsiye edilir.

Content Protection by DMCA.com
2 Yorumlar
  1. nihal diyor

    merhabalar
    ben adalet bölümü son sınıf öğrencisiyim hangi üniversitenin kaçıncı sınıftan başlattığı konusunda net bir bilgi yok her site farklı açıklama yapıyor net bir bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

    1. admin diyor

      O konuda kimse şu üniversite şu sınıftan başlatıyor diyemez. Muaf dersler üstten dersler v.b uygulamalar olan okullar var. Fakat gireyim 2 yıl daha okuyup Hukuk diploması alayım gibi bir durum yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com