Açıköğretim Yüzyüze Akademik Danışmanlık Dersleri Başlıyor

Açıköğretim Yüzyüze Akademik Danışmanlık Dersleri Başlıyor

Açıköğretimde Yüzyüze Akademik Danışmanlık Derslerinin Güz Dönemi Tüm Yurtta 2 Kasım 2015 Pazartesi Günü Başlıyor

Anadolu Üniversitesi’nin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüzyüze Akademik Danışmanlık Derslerinin Güz Dönemi tüm yurtta 2 Kasım 2015 Pazartesi günü başlayıp, 22 Ocak 2016 Cuma günü sona erecek.

Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için öğrenilmesinde güçlük çekilen bazı derslere yönelik yüzyüze Akademik Danışmanlık derslerinin Güz Dönemi 2 Kasım 2015 tarihinde başlıyor. Tüm illerde ve 11 ilçede (Alanya, Bandırma, Biga, Bozüyük, Çorlu, Elbistan, Fethiye, İnegöl, İskenderun, Nazilli, Polatlı) olmak üzere 97 merkezde (İstanbul 3 Merkez; Ankara, İzmir ve Eskişehir 2 Merkez) gerçekleştirilen Akademik Danışmanlık derslerine öğrencilerimiz, öğrenci kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin katılabilecektir.

Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, 2015 Ekim ayının son haftasından itibaren bulundukları ildeki AÖF Bürosuna başvurarak veya www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinde bulunan “Öğretim Ortamları” başlığı altındaki Akademik Danışmanlık Hizmetleri bölümünü inceleyerek öğrenebilirler.

Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri 2015-2016 Güz Dönemi Ders Listesi İçin Buraya Tıklayınız.

2015–2016 Öğretim Yılı Güz Dönemi’nde Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri kapsamında yüzyüze öğretimi yapılacak 15 ders şunlardır:

Güz Dönemi Akademik Danışmanlık Dersleri
1. Yarıyıl 3. Yarıyıl 5. Yarıyıl 7. Yarıyıl
Arapça I Arapça III Finansal Yönetim I Denetim
Eski Türk Edebiyatına Giriş: Biçim ve Ölçü İstatistik I Maliyet Muhasebesi Türk Vergi Sistemi
Genel Muhasebe I Mikro İktisat
Hukukun Temel Kavramları
İktisada Giriş I
İngilizce I
Matematik I
Osmanlı Türkçesine Giriş I

31 Aralık ve 1 Ocak günü yapılmayacak olan Akademik Danışmanlık Derslerinin 2015 – 2016 Öğretim Yılı Güz Dönemi, 22 Ocak 2016 Cuma günü son erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim