Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Öğrenim Ücretleri 2016-2017

1 28

alanya1 alanya2

 

Alanya Hamdullah Emin Paşa / (AHEP) Üniversitesi’nde eğitim ücrete tabidir. Yıllık öğrenim ücretleri yukarıda verilmiştir. İngilizce Yeterlilik sınavını  başarı ile  geçenler  lisans bölümleri için yukarıda  öngörülen ücretleri öder. Kayıt için ilk ödemeler ilgili banka hesabına yatırılır ve dekontla kayıt işlemi başlatılır.

Yıllık öğrenim ücreti Mütevelli Heyet tarafından günün ekonomik koşullarına göre her yıl yeniden belirlenir.

2016-2017 Ücretleri henüz belirlenmemiş liste 2015-2016 ücretlerini kapsıyor Üniversite belirlediği zaman sayfamızda güncellenecektir.

Burslu programlara yerleştirilen öğrencilere sağlanan burs sadece burslu öğrenci alınacağı belirtilen programlara yerleştirilen öğrencileri ve sadece öğrenim ücretini kapsar. Bunun dışında kalan, barınma, beslenme, ulaşım, kitap, yurtdışında eğitim giderleri gibi giderler burs kapsamı dışındadır. Bu burslar İngilizce hazırlık programında geçirilen bir yıllık süreyi de kapsar. Bu burslar karşılıksız olup normal eğitim-öğretim süresini kapsar; normal eğitim-öğretim süresini aşan süreyi kapsamaz. Burs koşulları ile ilgili detaylar, Alanya HEP Üniversitesi Lisans Eğitim ve Öğretim Yönetmeliği ve Burs Yönergesi esaslarına göre yürütülecektir.

1 yorum
  1. Erdinç diyor

    Abi turizmi tam burslu kazandm ön kayıtlar ne zaman baslyoooo cvp istiyorum teskkrlrr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim