Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

AÖF 2017-2018 Bahar Ayları Laboratuvar Dersleri Duyurusu

0 683

Açıköğretim Fakültesi Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı 2017-2018 Bahar Ayları Laboratuvar Dersleri Duyurusu

 

  • Bahar Ayları Laboratuvar Dersleri yalnızca Anadolu Üniversitesi Eskişehir’de yürütülmektedir.  Dersler Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu Laboratuvarlarında yapılacaktır. Porsuk Meslek Yüksekokuluna gelebilmek için NASIL ULAŞIRIM KILAVUZUNU görüntüleyebilirsiniz.
  • Öğrencinin Eskişehir’de kaldığı süre içinde KONAKLAMA KENDİSİNE AİTTİR.
  • Öğrenciler, Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulunda bulunan Öğrenci Yemekhanesinden ücreti karşılığında yararlanma olanağına sahiptir.
  • Öğrenciler laboratuvar derslerine gelirken yanlarında Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kimlik Kartlarını, laboratuvar ders kitapları, kurşun kalem, silgi, cetvel ve basit bir hesap makinası getirmelidir.
  • Üç laboratuvar dersi 5 günlük bir programda tamamlanacaktır. Dersler sabah 09:00’da başlayıp en geç 18:15’e kadar sürecektir.
Content Protection by DMCA.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com