Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

AÖF 2017-2018 Bahar Ayları Laboratuvar Dersleri Duyurusu

0 655

Açıköğretim Fakültesi Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Önlisans Programı 2017-2018 Bahar Ayları Laboratuvar Dersleri Duyurusu

 

  • Bahar Ayları Laboratuvar Dersleri yalnızca Anadolu Üniversitesi Eskişehir’de yürütülmektedir.  Dersler Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu Laboratuvarlarında yapılacaktır. Porsuk Meslek Yüksekokuluna gelebilmek için NASIL ULAŞIRIM KILAVUZUNU görüntüleyebilirsiniz.
  • Öğrencinin Eskişehir’de kaldığı süre içinde KONAKLAMA KENDİSİNE AİTTİR.
  • Öğrenciler, Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulunda bulunan Öğrenci Yemekhanesinden ücreti karşılığında yararlanma olanağına sahiptir.
  • Öğrenciler laboratuvar derslerine gelirken yanlarında Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kimlik Kartlarını, laboratuvar ders kitapları, kurşun kalem, silgi, cetvel ve basit bir hesap makinası getirmelidir.
  • Üç laboratuvar dersi 5 günlük bir programda tamamlanacaktır. Dersler sabah 09:00’da başlayıp en geç 18:15’e kadar sürecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim