AÖF E-Posta Adresi Oluşturma ve Güncelleme

AÖF E-Posta Adresi Oluşturma ve Güncelleme

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerimizin e-posta adreslerinin güncel olmaması ya da sistemde kayıtlı e-posta adreslerinin olmamasından dolayı öğrencilerimizle bilgi paylaşımı konusunda bazı aksaklıklar yaşanmaktadır. Bu doğrultuda öğrencilerimizin e-posta adreslerini güncellemesi, e-posta adresleri mevcut değilse yeni bir e-posta adresi alması gerekmektedir.

@aof.anadolu.edu.tr uzantılı e-posta adresiniz yoksa http://mail.anadolu.edu.tr/web/yenieposta.aspx bağlantısı üzerinden yeni “@aof.anadolu.edu.tr” uzantılı e-posta adresinizi oluşturabilirsiniz. E-posta adreslerine ulaşma isteğimizin sebebi sizlerle bilgi paylaşımı sağlayabilmek ve iletişimde sorun yaşamamaktır.

Eğer @aof.anadolu.edu.tr uzantılı e-posta hesabınızı aktif olarak kullanmıyorsanız farklı özel, ücretsiz e-posta sağlayıcılardan (Gmail, Hotmail, Yahoo, Yandex vb.) aldığınız e-posta adresinizi de sisteme iletişim adresiniz olarak kaydedebilirsiniz.

Aşağıdaki anlatımlar e-posta alımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Gmail Üzerinden E-Posta Adresi Oluşturma

 

Hotmail Üzerinden E-Posta Adresi Oluşturma

Yandex Üzerinden E-Posta Adresi Oluşturma

 

E-posta hesabınızı oluşturduktan sonra bilgilerinizi http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle giriş yaptıktan “Bilgi Güncelleme” bölümünde yer alan E-Posta Adresi kutucuğuna yeni oluşturduğunuz ya da mevcut e-posta adresinizi girerek “Kaydet” butonu ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ