ATA AÖF Akademik Danışmanlık ve Destek Uygulaması Başlıyor

0 30

Değerli öğrencilerimiz,

Fakültemizin hizmet kalitesini arttırmak ve iletişimimizi güçlendirmek amacı ile öğretim üyelerimizi (danışmanlar) ve sizleri eş zamanlı olarak aynı platformda buluşturarak Akademik Danışmanlık ve Destek Sistemi’ni başlatıyoruz.

 

25 Ocak tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği programımız ile pilot uygulama başlatılacak, ilerleyen zamanlarda diğer bölümlerimizle devam edecektir. Danışmanlarımız, siz değerli öğrencilerimize eğitim-öğretim konuları başta olmak üzere, karşılaşacağınız sorunların çözümünde yardımcı olmak, mesleki açıdan rehberlik yapmak; yaşam boyu öğrenme alışkanlığı kazanımlarınıza katkıda bulunmak, tecrübelerini paylaşmak üzere sizlerle buluşacaktır.

 

18 – 22 Ocak tarihlerinde öğrenciler ve öğretim üyeleri tanışma oturumlarımıza katılabileceklerdir.

 

Danışmanlık saatlerinizi OBS (Öğrenci Bilgi Sistemi) üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

ADDS sistemi danışmanlarımız ve öğrencilerimizin belli bir zaman diliminde (haftada 1 saat ) olmak üzere eş zamanlı uygulanacaktır. ADDS üzerinden öğretim elamanları ile olduğu gibi kayıtlı olduğunuz programdaki öğrenciler ile de iletişim kurabilecek, fikirlerinizi aynı ortamda paylaşabileceksiniz.

 

Akademik danışmanlık sisteminde teknik konular, yazı işleri, muafiyetler, ödemeler, evrak-kimlik takibi gibi konularda yardım alacağınız bir platformdan ziyade akademik konularda rehberlik amaçlanmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim