Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

ATAUZEM Ebelik- Hemşirelik Lisans Tamamlama 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Mazeret Sınav Merkezi Tercihi

0 117

Değerli Öğrencilerimiz,

Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde yürütülen HELİTAM VE ELİTAM öğrencilerinin 07 Ocak 2017 tarihinde yapılan Yarıyıl Sonu Sınavına hava muhalefeti nedeniyle çeşitli sınav merkezlerinde giremeyen öğrencilerin dilekçeleri Fakülte Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmiş ve aşağıdaki listede yer alan öğrencilere 1 (bir) kereye mahsus Mazeret Sınav Hakkı tanınmıştır.

Mazeret Sınav Hakkı kazanan öğrenci listesini indirmek için tıklayınız.

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Erzurum, Ankara, İstanbul illerinde gerçekleştirilecek olan Mazeret Sınavı için Sınav Merkezi Tercihlerinin 26 Ocak 2017 Perşembe günü saat 23:59’a kadar http://obs.atauni.edu.tr/ adresinden tarafınızca yapılması gerekmektedir.

Sınav merkezi tercihini belirtilen tarihler arasında gerçekleştirmeyen öğrencilerimizin, sınav merkezi tercihleri, sistem tarafından otomatik olarak adres illerine göre belirlenecektir ve daha sonra değişiklik yapılmayacaktır.
(Öğrenci bilgi sisteminde Adres bilgisi bulunmayan öğrencilerin sınav merkezleri Erzurum olarak alınacaktır.)

Content Protection by DMCA.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com