Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

AUZEF 2016-2017 Bahar Dönemi Sınav Yeri Tercih İşlemleri Başladı

0 96

AUZEF SINAV MERKEZİ TERCİH İŞLEMLERİ

  • 2016-2017 bahar dönemi sınavları Türkiye genelinde fakültemizce belirlenen sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir. Sınav merkezleri hakkında ayrıntılı bilgiye buradan  http://auzef.istanbul.edu.tr/sinav-merkezleri/  erişebilirsiniz.
  • Sınav yeri tercih işlemleri 09 Mart saat 14.00’te başlayıp 15 Mart saat 17.00’ye kadar devam edecektir.
  • 09-15 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan sınav merkezi tercihleri 2016-2017 bahar dönemi Ara Sınavlarında geçerli olacaktır.Diğer sınavlar için ilgili sınav döneminde duyuru paylaşılacaktır.
  • Sınav haftası öğrencilerimizin derslerine göre değil, fakültemize kayıt tarihlerine göre ekrana gelecektir ancak sınavları dönem derslerine göre belirlenecektir. (Bir öğrencimiz tercih işlemleri sırasında kayıt tarihine göre iki hafta seçmiş olmasına rağmen 1 ve 2.sınıf derslerinden başarılı olmuşsa sadece 2.hafta sınavlarına girer.)
  • Sınav yeri tercihi yapmayan öğrencilerimizin sınav merkezi 2016-2017 güz dönemi Telafi sınavındaki sınav merkezi olarak belirlenecektir.
  • Sınav merkezi tercihleri sırasında engelli ve hükümlü öğrencilerimiz durumlarıyla ilgili bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde sisteme girmelidir.
  • İletişim bilgileriniz eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere tüm bilgilendirmelerde kullanılacaktır. Eksik veya hatalı iletişim bilgisi verilmesi nedeniyle yaşanabilecek problemlerden fakültemiz sorumlu değildir.

 

SINAV TARİHLERİ

1.HAFTA TELAFİ SINAVLARI: 08-09 NİSAN 2017
2.HAFTA TELAFİ SINAVLARI: 29-30 NİSAN 2017

Content Protection by DMCA.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com