Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

AUZEF 2018 Kurumiçi Ve Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları

0 53

AUZEF 2018 Kurumiçi Ve Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları

 

Kurumiçi ve Kurumlararası Yatay Geçiş Sonuçları belli olmuştur. Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin listesi için tıklayınız.
2018-2019 eğitim-öğretim yılı Güz yarıyılında “Kurumiçi ve Kurumlararası Yatay Geçiş” başvuruları sonucu kayıt hakkı kazanan öğrencilerin Fakültemize kayıtları 10.09.2018-14.09.2018 tarihleri arasında yapacakları ödeme işlemlerinden sonra tamamlanacaktır. Ödeme işlemlerinin öğrenci tarafından nasıl gerçekleştirileceği ilerleyen günlerde yayımlanacak olan “YATAY GEÇİŞ KAYIT KILAVUZUNDA” belirtilecektir.
NOT: Kayıt yapacak öğrencilerin önceki üniversitelerine ait öğrenci kimlik kartlarını, öğrenci kimlik kartları kayıpsa kayıp olduğunu gösteren resmi bir belgeyi AUZEF yatay geçiş birimine ulaştırmaları gerekmektedir.
Content Protection by DMCA.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com