AUZEF Ara Sınav Tarihleri 27 Kasım Cuma saat 22:00’a kadar Uzatılmıştır | Adaletciler.Net
DGS PUANLARI

AUZEF Ara Sınav Tarihleri 27 Kasım Cuma saat 22:00’a kadar Uzatılmıştır

AUZEF Ara Sınav Tarihleri 27 Kasım Cuma saat 22:00’a kadar Uzatılmıştır

Değerli Öğrencilerimiz;

Ara sınav döneminde sistemden kaynaklanan sorunların giderilmesine yönelik bakım onarım çalışmaları devam etmektedir. Bu süreçte sizlerin mağdur edilmemesi için ara sınavlar 27 Kasım 2015 Cuma günü saat 22.00’a kadar uzatılmıştır.

Sınav dönemi süresince sistemden kaynaklı sorun yaşadığını düşünüp, AUZEF Bildirim ve Çözüm Merkezi’ne ilgili sorununu ileten tüm öğrencilerimize yeniden sınav hakkı tanınacaktır. Bununla birlikte şu ana kadar AUZEF Bildirim ve Çözüm Merkezi’ne ulaşan tüm taleplerin inceleme işlemleri devam etmektedir. İnceleme işleminin sonucunda talepte bulunanlara aşağıdaki mesaj ulaştırılacaktır:

“AUZEF Bildirim ve Çözüm Merkezi’ne yapmış olduğunuz bildirim incelenmiştir. Tarafınıza ikinci bir bilgilendirme mesajı ulaşmadan sınav sistemine giriş yapmayınız.”

AUZEF Bildirim ve Çözüm Merkezi’ne bildirim yapmış olmasına rağmen yukarıdaki mesaj kendilerine ulaşmayan öğrencilerimizin daha önceden AUZEF’e bildirmiş oldukları adres ve telefon bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Ayrıca sınav sürecinin daha sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için kalan sınavlarınızı son gün/günlere bırakmamanızı önemle tavsiye ederiz.

İstanbul Üniversitesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim DMCA.com Protection Status