Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

Auzef E-KPSS Hakkında Sınav Tarihlerinde Değişiklik

0 255

AUZEF ara sınavlar ile E-KPSS sınavlarının aynı tarihlere gelmesi nedeniyle sınav tarihlerinde değişiklik yaptı.

AUZEF duyurusu aşağıdadır.

22 Nisan 2018 tarihinde yapılacak E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Sınavı) ile AUZEF ara sınavları aynı tarihlere denk gelmektedir.

E-KPSS sınavına girecek AUZEF öğrencilerinin mağduriyet yaşamaması için aşağıda belirtildiği şekilde düzenleme yapılacaktır.

  • E-KPSS sınavına girecek öğrencilerimiz için; E-KPSS sınav giriş belgelerini ibraz ettikleri takdirde ara sınavlar 28-29 Nisan 2018 tarihinde yapılacaktır.
  • Bunun için ilgili öğrencilerin en geç 18 Nisan 2018 Çarşamba Günü saat 17:00’ye kadar Çözüm Talep Sistemi “Sınav Yerimi veya Zamanımı Değiştirebilir miyim?” kategorisine E-KPSS Sınav Giriş Belgeleriyle birlikte talep oluşturmaları gerekmektedir.
  • Farklı kategori üzerinden ya da 18 Nisan 2018 Çarşamba Günü saat 17:00’den sonra yapılacak talepler işleme alınmayacaktır.
  • E-KPSS sınavına katılım durumu olmayan tüm öğrencilerimiz için sınav tarihi 21-22 Nisan 2018’tir.

 

AUZEF DEKANLIĞI

Content Protection by DMCA.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com