Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

Kadın Avukat Yaz Modası 2018

0 110

Havalar sıcaklığını gitgide arttırıp baharın coşkusunu bize hissettirmeye başlarken palto-kazak-pantolon üçlüsünden vazgeçme zamanı da çoktan geldi bile.

Milano, Paris, New York ve Londra moda haftaları 2018 trendlerini belirlemiş oldu. Bu moda şöleninde öncelikle bahar aylarının kurtarıcısı Trençkotlar ön plandaydı. Midi veya maksi olarak kullanabileceğimiz trençkotları yine bu yılın ön plana çıkan kalın kemerlerle kombinlemeniz mümkün. Dengesiz bahar havalarında hem şık hem de hazırlıklı olmak adına Trençkot her gardıropta bulunması gereken bir parça.

Modanın kendini tekrar ettiğini düşünüyorsanız haklısınız. Podyumdan bize ulaşan Anvelop etek akımı şimdiden mağazalarda yerini buldu. Gömlekle kombinleyerek katılacağınız iş toplantısına elegant bir görünüm yaratabilir veya bu senenin yine ön plana çıkan parçalarından polo yaka tişörtle de kombinleyerek sportif ve rahat bir şıklığa ulaşabilirsiniz.

2017 de varlığını yavaş yavaş hissettiren mor renk 2018 de her tonuyla podyumda hakimiyetini kurmuş durumda. Tercih edilirken zorlanılan bir renk olsa da geniş renk skalasıyla kendimize en uygun parçayı bulabiliriz. Yine bu senenin trendlerinden olan şifonla romantik lilanın vereceği yüksek enerji, yoğun iş günlerinize güzel bir başlangıç sağlayacaktır.

2018 bahar ve yaz trendlerinden biri de maskülen havasıyla podyumlardan bize göz kırpan takım elbiseler.

Ancak her zamankinden farklı olarak takım elbiseler doğanın renklerinden ilham alarak natüralizm üst sınırlarında bize ulaşıyor. Bej ,haki krem ve camel renkleriyle takım elbiseler hayat buluyor. Burda kritik nokta ten rengimize uyumlu rengi bulmak. Bej zor bir renk olarak ifade edilse de haki rengi her cilt tonuna yakışıyor. Bir çok renkle kombin yapılıyor. Yani haki renk bir takım elbise bütün bir sezonda sizin anahtar parçanız olabilir.

Ceketin içine kombinleyeceğiniz parçaya göre iş toplantılarında dinamik bir görüntü kazanabilir ve günün ilerleyen zamanlarda davetlere dahi katılabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmez rengi tabi ki 2018 yılının değişmez trendi olarak karşımızda. Beyaz elbiseler mini, midi veya maksi fark etmeksizin rahatça giyebilirsiniz. Özellikle bronz ten rengiyle harika bir ahenk yakalayan beyaz rengi sadece elbiselerde değil pantolon veya denimle de kullanabilirsiniz. Aksesuar ve kullanacağınız ayakkabı kombiniyle yapacağınız küçük dokunuşlarla hem iş hayatında kolay şıklığa ulaşabilir hem de davetlere katılabilirsiniz.

Kaynak: MicroDestek

Content Protection by DMCA.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com