Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

KTO Karatay’a Yeni Hukuk Fakültesi Binası Açıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımlarıyla 16 milyon liralık Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesi TOBB Binasının açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti.

0 451

KTO Karatay’a Yeni Hukuk Fakültesi Binası Açıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 16 milyon liralık Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesi TOBB Binasının açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti.

KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, fakülte binası ve üniversite hakkında bilgiler aktardı. TOBB ile KTO Karatay Üniversitesi iş birliğinde yapımı tamamlanan ve Selçuklu mimarisi çizgileriyle inşa edilen bina hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Sade, “90 bin 133 metrekare kampüs alanında bulunan ve toplamda 16 milyon 461 bin Türk lirasına mal olan binamızda, 12 derslik, 4 amfi, 1 kütüphane ve okuma salonu, kafeterya, çok amaçlı salon ve serbest çalışma alanları bulunmakta ve bine yakın öğrenci hukuk eğitimi almaktadır. Ayrıca yapımına 2016 yılında başlanmasına rağmen çok kısa bir sürede Hukuk Fakültesi binamızın tamamlanması da farklı bir gurur vesilesidir. KTO Karatay Üniversitesi olarak emeği geçenlere can gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

Content Protection by DMCA.com
Kaynak http://www.memleket.com.tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com