Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

KYK Spor Oyunları Başladı

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Çorum İl Müdürlüğünün Çorum Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği ve bu yıl 2.si gerçekleştirilen KYK Spor Oyunları rekor katılımla başladı.

0 111
1764 KYK’lı gencin mücadele edeceği KYK Spor Oyunları Buhara Kültür Merkezi’nde başladı
Oyunlar bayanlarda bowling, erkeklerde dart branşlarında yapılan karşılaşmalarla başladı. Atletizm, dart, voleybol, bowling, masa tenisi ve satranç olmak üzere 6 branşta yapılacak oyunlar, 24 Mart’ta gerçekleştirilecek ödül töreni ile sona erecek. 6 kategoride yapılacak müsabakalarda birincilere 300 TL, ikincilere 200 TL, üçüncülere 150TL ve dördüncülere 100 TL olmak üzere toplamda 32.250 TL para ödülü verilecek.
Üniversite öğrencilerine Çorum’un tanıtılması ve öğrenciler arasındaki iletişim güçlendirmek amacıyla düzenlenen ve geçtiğimiz yıl 900 öğrencinin katıldığı spor oyunlarına bu yıl 1764 KYK’lı genç katılıyor.
Content Protection by DMCA.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com