Aöf Adalet, Ata Aöf, Auzef, Hukuk Fakülteleri, Zabıt Katipliği, İcra Müdürlüğü, Ceza İnfaz Koruma Memurluğu Hakkında Güncel Bilgiler.

Ücretsiz Zabıt Katibi Kursu (İşkur)

4 112

İşkur ile İzmir Şükrü Seher Ergil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğiyle Zabıt Katibi kursu verilmektedir. Kurs ücretsizdir. Ayrıca kursiyerlere günlük 20 TL cep harçlığı verilmektedir. 42 günlük kurs sonucunda toplam 840 TL kursiyerlerin TC Ziraat Bankası hesaplarına yatırılacaktır. 25 ocak 2016 günü başlayacak yeni kurs için seçmeler 21 Ocak Perşembe günü saat 14:00 de Şükrü Seher Ergil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacaktır. Seçmelerde Adalet mezunları öncelikli olacaktır. İlanı http://esube.iskur.gov.tr/ adresinde meslek kursları içerisinde bulabilirsiniz.
En önemli şart herhangi bir yerde SGK lı olarak çalışmıyor olmak.
Kurs günleri Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak ve dersler saat 16:00 da başlayacak.

Content Protection by DMCA.com
4 Yorumlar
 1. Tarık Hoca facbook diyor

  Sisteme kaydınızı yaptıktan sonra 21/01/2016 Perşembe günü saat 14:00 de Şükrü Seher Ergil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki seçmelere katılmanız gerekmektedir. Seçmelerde Adalet bölüm mezunları öncelikli olacaktır. Kursun öncelikli amacı sizleri Adliyelerin Zabıt Katibi sınavlarına hazırlamaktır.

 2. Tarık Hoca facbook diyor

  Zabıt Katibi kursu Türkiye genelinde sadece Şükrü Seher Ergil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde verilmektedir. (Yeşilova- Bornova-İzmir). Kursa başvuruda bulunabilmek için bir işkur şubesinden veya iskur.gov.tr adresinden sisteme kendi kaydınızı yapmanız gerekmektedir.

 3. mustafa diyor

  kurs detaylarını bulamadım siteden işkura üye mi olmak gerekiyo ayrıca bu kurs ülke genelinde mi sadece bu liseyle sınırlımı ?

  1. admin diyor

   Kurs sadece bu Lisede (İzmir) olacak. İşkur kayıtları için Haber kaynağı ile görüşüyoruz. Detayları paylaşacağız. Kursun olacağı kesin, okuldan bilgi teyit edilmiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et Daha fazla oku

Content Protection by DMCA.com